سایت

پلاگین یا افزونه سئو وردپرس

چیستی و چرایی افزونه سئو وردپرس

افزونه سئو وردپرس یکی از افزونه های وردپرسی است که می‌تواند در مسیر طولانی بهینه سازی برای موتورهای جستجو، همراه و رهبر شما باشد.

کاربران شما به موتورهای جستجو از جمله گوگل اعتماد می‌کنند و همین‌طور خدمات و محصولات مورد نیاز خود را از میان نتایجی که موتور جستجو پیشنهاد می‌نماید، انتخاب می‌کنند. گوگل به عنوان قدرتمندترین موتور جستجو، بر اساس معیارهایی، سایت‌ها را بررسی و با اولویت‌بندی به کاربران معرفی می‌کند.

افزونه سئو وردپرس به شما کمک می‌کند تا بتوانید سریع‌تر در اولویت موتورهای جستجو از جمله گوگل قرار بگیرید و سئو سایت خود را ارتقا دهید. اگر برای بهبود سئو سایت خود برنامه‌ریزی جدی دارید و برای این کار هزینه می‌کنید، استفاده از افزونه سئو وردپرس می‌تواند مانند یک قطب نما، مسیر حرکت صحیح را به شما نشان دهد.

افزونه سئو وردپرس چه می‌کند؟ / حقیقتی که شاید ندانید

هنگامی که شما یک افزونه سئو وردپرس را نصب می‌کنید، یک ناظر برای عملیات و فرایندهایی دارید که برای بهبود سئو انجام می‌دهید. تولید و انتشار محتوای مناسب سئو، دارای اصول مشخصی است که شاید بررسی تمامی این نکات زمان‌بر باشد. به احتمال زیاد نکات زیادی را نیز از قلم خواهیدانداخت. افزونه سئو وردپرس به شما کمک می‌کند تا تمامی نکات را مد نظر داشته‌باشید.

افزونه سئو وردپرس جایگزین کارشناس سئو یا کارشناس تولید محتوای شما نیست اما می‌تواند همکار خوبی باشد که راه‌های میان‌بر را به شما نشان می‌دهد. توجه به پیشنهادات افزونه سئو وردپرس می‌تواند زمان رسیدن به جایگاه مناسب در جستجوی گوگل را بهبود ببخشد.

دیگران خوانده‌اند، شما نیز بخوانید...
بهترین افزونه سئو وردپرس

یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های استفاده از افزونه سئو وردپرس ، کاهش هزینه‌ی ارتقا جایگاه سئو است. در صورتی که بخواهید از متخصصان مختلف برای نظارت بر عملکرد سئو سایت خود استفاده کنید، بی‌شک هزینه‌ی زیادی را متحمل خواهیدشد.

 

تولید محتوای باکیفیت و استفاده از افزونه سئو وردپرس

« در دنیای سئو، محتوا پادشاه است. » گوگل الگوریتم‌های مختلفی را تدوین نموده و استفاده می‌نماید. اما در تمامی الگوریتم‌ها، محتوای با کیفیت محور است. حتی اگر از بهترین افزونه سئو وردپرس استفاده کنید باید برای تولید محتوای با کیفیت تلاش کنید تا جایگاه خوبی در سئو داشته باشید.

افزونه سئو، محتوای شما را از برخی نکات بررسی می‌کند، ولی بررسی کیفیت و ارزشمندبودن محتوا بر عهده شماست. استفاده از افزونه سئو وردپرس راه تضمین‌شده‌ای برای تولید محتوا منطبق بر اصول شناخته‌شده سئو است. حتی اگر محتوای باکیفیت تولید می‌کنید باید منطبق بر اصول مشخصی باشد تا از نظر سئو مناسب و به اصطلاح سئوفرندلی باشد.

کلمه کلیدی نیز اهمیت زیادی در تولید محتوای باکیفیت و ارتقا جایگاه سئو دارد. افزونه سئو وردپرس محتوای تولیدشده را سئو می‌کند اما انتخاب کلمه کلیدی به عهده‌ی کارشناس سئو و تولید محتوای شماست. البته برخی افزونه‌ها در این زمینه نیز پیشنهاداتی ارائه می‌کنند. بنابراین لازم است تا اصول انتخاب کلمه کلیدی را بیاموزید و سپس با استفاده از افزونه سئو وردپرس، محتوا را برای کلمات هدف تعیین‌شده سئو کنید.

دیگران خوانده‌اند، شما نیز بخوانید...
افزونه سئو وردپرس

افزونه سئو وردپرس برای انواع محتوا

یک افزونه سئو وردپرس مناسب، به شما در سئو نمودن انواع محتوا از جمله محتوای نوشتاری و ویدیویی کمک می‌کند. امروزه برای داشتن جایگاه مناسب سئو باید انواع محتواهای سئو شده را تولید نمایید. در انتخاب افزونه سئو وردپرس، حتماً این نکته را مد نظر قرار دهید و سعی کنید برای سایت خود انواع محتواهای سئوفرندلی تولید کنید.

 

افزونه سئو وردپرس در کنار دیگر افزونه‌ها برای بهبود سئو

بهبود سئو یک سایت، بسیار پیچیده و نیازمند اقدامات متنوعی است. برای مثال، علاوه بر تولید محتوای مستمر و باکیفیت، برای ارتقا سئو سایت وردپرسی خود نیازمند رعایت نکات امنیتی هستید. همچنین سایت وردپرس برای داشتن رتبه خوب در موتور جستجو باید سرعت بالایی داشته‌باشد. بنابراین علاوه بر افزونه سئو وردپرس به افزونه‌های دیگری همچون افزونه افزایش امنیت و افزونه افزایش سرعت نیز نیاز دارید.

استفاده از چندین افزونه مختلف می‌تواند چالش‌های مختلفی ایجاد نماید. بهترین افزونه سئو وردپرس، افزونه‌ای است که بتواند قابلیت چند افزونه را به صورت یکجا ارائه دهد. با این وجود، از آن افزونه سئو وردپرس استفاده کنید که با افزونه‌های رایج مورد نیاز شما همچون ووکامرس و… هم‌خوانی داشته‌باشد.

افزونه سئو وردپرس یواست سئو (Yoast seo)

افزونه سئو وردپرس یواست سئو (Yoast seo) یکی از محبوب‌ترین افزونه‌های سئو است که در سراسر جهان برای ارتقا سئو سایت‌های وردپرسی به وفور استفاده می‌شود.

دیگران خوانده‌اند، شما نیز بخوانید...
آموزش پرمیوم سئو پک

این افزونه که از سال 2008 روانه‌ی بازار شده است، بروزرسانی قوی و پشتیبانی مستمری دارد و این یکی از دلایل محبوبیت این افزونه است.

افزونه سئو وردپرس یواست سئو (Yoast seo) توسط تیم yoast تهیه و روانه بازار شده و شعار “سئو برای همه” را برای خود انتخاب نموده است. تیم yoast یکی از بزرگترین تیم‌های تحقیقاتی در زمینه سئو می‌باشد. این افزونه در دو نسخه‌ی رایگان و پرمیوم عرضه شده است که مشخصاً امکانات نسخه‌ی رایگان محدودتر است.

 

امکانات افزونه سئو وردپرس یواست سئو (Yoast seo)

افزونه سئو وردپرس یواست سئو (Yoast seo) توابع قدرتمندی دارد و حاوی نکات بسیار زیادی برای سئو محتواست.

در صورتی که قصد تولید محتوای استاندارد و سئوفرندلی را دارید، این افزونه می‌تواند راهنمای خوبی باشد. برای مثال این افزونه به شما هشدار می‌دهد تا در محتوای خود از تصاویر مناسب استفاده کنید. نسخه پرمیوم افزونه سئو وردپرس یواست سئو (Yoast seo) با پیشنهاد چندین کلمه کلیدی شما را در انتخاب کلمه کلیدی مناسب یاری می‌کند. این افزونه امکان ایجاد نقشه سایت یا سایت مپ را با راحتی و سهولت فراهم می‌آورد. افزونه سئو وردپرس یواست سئو (Yoast seo) آدرس های مختلف را کنترل می‌کند تا محتوای شما تکراری نباشد.

با این افزونه می‌توانید متاتگ ها را کنترل کنید. همچنین یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های افزونه یواست سئو وجود ویدئوهای آموزشی متعددی برای استفاده از افزونه است.

پیام بگذارید

محاسبه‌ی آسان *

سایت ارزان اما کاربردی
سایت ارزان اما کاربردی

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

Call Now Button