سایت

طراحی سایت شرکتی حرفه ای

لزوم طراحی سایت شرکتی حرفه ای برای شرکت شما

در بین شرکت‏‌ها و تجارت‏‌های خاص، نظر مثبتی نسبت به داشتن سایت دارند و برای تجارت خود یک طراحی سایت شرکتی حرفه ای را در نظر می‏‌گیرند. یک شرکت با داشتن یک طراحی سایت شرکتی حرفه ای، می‏‌تواند خود را به خوبی به عموم معرفی نموده و بر ارزش و اعتبار خود در بازار بی‌افزاید.

در حال حاضر یکی از پردرآمدترین و پرسودترین کارها، داشتن یک سایت در اینترنت است. یک سایت اینترنتی می‏‌تواند در کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار گیرد که از انواع رایج کاربردهای آن، می‏‌توان به طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت خبری اشاره نمود. در واقع فرد با داشتن سایتی مخصوص به خود می‏‌تواند محصولات و خدمات خود را در سایت قرار داده و اقدام به فروش آن‏ها نماید.

طراحی سایت شرکتی حرفه ای
طراحی سایت شرکتی حرفه ای

نکات مهم در طراحی سایت شرکتی حرفه ای

البته شرکت‎ها برای طراحی سایت شرکتی حرفه ای باید به نکاتی مهم توجه نمایند تا خروجی به‌دست‌آمده از کار موفقیت‌آمیز باشد. از جمله این نکات می‏‌توان به موارد زیر اشاره نمود :

1- استفاده از ظاهر مناسب و حرفه ای

هر کاربری که برای اولین‌بار وارد یک سایت می‏‌شود این ظاهر و سایت است که نظر کاربر را به خود جلب می‌‏نماید. در طراحی سایت شرکتی حرفه ای هم باید دقت داشت که از قالب مناسب با نوع خدمات ارائه‌شده در شرکت استفاده شود. در واقع به نوعی قالب و ظاهر طراحی سایت شرکتی حرفه ای باید بیان‏گر روح و باطن شرکت باشد.

علاوه بر قالب مناسب در طراحی سایت شرکتی اختصاصی ، باید از طیف رنگ‏‌های مناسب نیز بهره برد. انتخاب رنگ مناسب تأثیر زیادی در حرفه‏‌ای‏‌ترشدن خروجی کار دارد. رنگ‌‏های مختلف، معانی متفاوتی دارند و با دانستن این معنا‏ها می‌‏توان از رنگ‌‏های مناسب برای سایت استفاده نموده و بر جذابیت و زیبایی ظاهر سایت، اضافه نمود.

دیگران خوانده‌اند، شما نیز بخوانید...
طراحی سایت شرکتی اختصاصی

کلاً ظاهر سایت باید به گونه‌‏ای باشد که کاربران را به خود جلب نماید و در خاطر کاربران بماند و باعث شود که این کاربر حداقل یک بار دیگر نیز به سایت مراجعه نماید.

2- امکانات و خدمات موجود در سایت

در طراحی سایت شرکتی حرفه ای می‏‌توان موارد و کاربردهای زیادی را به صورت ماژولار در سایت قرار داد ولی این نکته مهم است که از خدمات و سرویس‏‌های مناسب شرکت خود، در سایت استفاده نماییم که این کار باعث بهتر و حرفه‌‏ای‏‌ترشدن خروجی کار خواهدشد.

در این راستا هم‌واره بهتر است که قبل از شروع به طراحی سایت شرکتی حرفه ای ، مشتری یا همان شرکت با تیم طراحی جلساتی را به صورت مشاوره برگزار نماید و در این جلسات جنبه‌‏های مختلف کار طراحی مورد بحث و آنالیز قرار گیرند و با توجه به صحبت‏‌های انجام شده در این جلسه، اقدام به قراردادن سرویس‌‏های مختلف در طراحی سایت شرکتی حرفه ای نمود.

در واقع تیم طراحی با آنالیز درخواست‏‌ها و صحبت‏‌های مشتری، باید نیازهای اساسی آن‎ها را مشخص کند و بر اساس این نیازها امکانات و خدماتی را در طراحی سایت شرکتی حرفه ای در نظر بگیرد و باعث افزایش کارایی و بهره وری در سایت شود.

3- کار با یک تیم حرفه‌‏ای برای طراحی سایت شرکتی حرفه ای

علاوه بر وجود و بررسی جنبه‏‌های مختلف در طراحی سایت شرکتی حرفه ای ، نکته‌‏ی بسیار حیاتی‏‌ای نیز وجود دارد و آن انتخاب تیم طراحی مناسب و حرفه‏‌ای می‌‏باشد. در حال حاضر افراد زیادی در بازار در امر طراحی سایت فعالیت می‌‏کنند که برای انجام طراحی سایت حرفه ای اختصاصی نمی‏‌توان به هر فردی اعتماد نمود.

در انتخاب تیم طراحی مناسب باید به نکاتی از جمله داشتن رزومه و کارهای قبلی موفق، توجه نمود. یعنی قبل از انتخاب تیم طراحی مناسب، باید کارهای قبلی این تیم‌‏ها را بررسی نموده و سپس از بین گزینه‏‌های موجود، بهترین مورد را برای همکاری انتخاب نمود که این امر با اعتبار تیم طراحی نسبت مستقیم دارد یعنی هرچه‌قدر که یک تیم اعتبار بیش‏تری داشته باشد، برای انتخاب در راستای همکاری، بسیار مناسب‏تر می‏‌باشد.

دیگران خوانده‌اند، شما نیز بخوانید...
طراحی وب سایت شرکتی

لذا لازم است که در طراحی سایت شرکتی حرفه ای ، حتما به این نکته‌‏ی کلیدی توجه نمود.

4- بروزرسانی‌‏های متعدد

طراحی سایت شرکتی حرفه ای باید به گونه‌‏ای انجام شود تا بتوان در زمان‏‌های بعدی و بعد از گذر مدتی معین، بروزرسانی‏‌هایی را بر روی سایت اعمال نمود. برای این کار بهتر است که کار طراحی سایت حرفه ای ارزان را به صورت ماژولار انجام داد و برای هر قسمت یک ماژول جدا تعریف نمود.

این امر باعث می‏‌شود تا بتوانیم در صورت صلاح دید مدیر سایت در بین ماژول‏‌های مختلف، جابه‌جایی‌‏هایی را صورت دهیم و موارد مورد نظر را با موارد غیرضروری عوض نماییم یا حتی بتوانیم موارد جدیدی را در کنار موارد قبلی قرار دهیم به طوری که روند کلی کار دچار مشکل نشود و سایت به خوبی به کار خود ادامه دهد.

همچنین برای این‌که طراحی سایت شرکتی حرفه ای به صورت داینامیک باشد، باید یک پنل مدیریت را نیز برای مدیر و صاحب سایت به وجود آورد تا این فرد بتواند مطالب مورد نظر خود را از طریق این پنل در سایت وارد نموده و در واقع به نوعی سایت را طبق مناسبت‎ها و رویدادهای مختلف و یا بر اساس نیاز، دچار تغییر و تحول و بروز رسانی نماید.

اگر شما هم قصد دارید برای شرکت و کسب و کار خود یک طراحی سایت شرکتی ارزان داشته باشید، باید با دقت موارد بالا را در نظر داشته باشید و سعی کنید بهترین گزینه را برای همکاری در طراحی سایت شرکتی حرفه ای در نظر بگیرید.

دیگران خوانده‌اند، شما نیز بخوانید...
تعرفه طراحی سایت شرکتی

در این بین سایت ما در بازار طراحی سایت، از جمله سایت‏‌های معتبر و باسابقه محسوب می‌‏شود و از تیم‏‌های طراحی بسیار مجرب و خلاقی در این زمینه بهره می‌‏برد. به راحتی و با خیال راحت می‏‌توانید در سایت ما سفارش طراحی سایت شرکتی حرفه ای خود را ثبت نموده و از امکانات و خدمات نامحدود سایت ما بهره مند شوید.

نکات مهم در طراحی سایت شرکتی حرفه ای
نکات مهم در طراحی سایت شرکتی حرفه ای

ثبت سفارش طراحی سایت

با ثبت سفارش در سایت ما می‏‌توانید از خدمات پشتیبانی و مشاوره برخوردار شده و در حین انجام پروژه نیز از طریق دریافت گزارش‌‏های متعدد پیشرفت پروژه، از نحوه و چگونگی ادامه‌‏ی کار باخبر شوید. همچنین بسته‏‌های پیشنهادی ویژه‌‏ای نیز برای مشتریان در نظر گرفته شده است که می‌‏توانید بر حسب نیاز خود یکی از موارد را انتخاب نموده و یک همکاری موفقیت‌آمیز را با ما تجربه نمایید.

پشتیبانی شبانه‌روز و همیشگی

تیم طراحی ما، امکان طراحی سایت شرکتی حرفه ای در انواع موضوعات شخصی، سازمانی و فروشگاه اینترنتی و… را دارا است. طراحی سایت شرکتی حرفه ای با انواع قالب‌های اختصاصی و افزونه‌ها و بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو و پشتیبانی شبانه‌روز و همیشگی، از جمله مزایای خدمات ماست. ما همواره در کنار شما خواهیم‌بود تا با خیال آسوده به کسب و کارتان بپردازید.

تکمیل صد درصد طرح و انتشار مطالب

ما همیشه از نوین‌ترین روش‌ها و الگوهای طراحی سایت شرکتی حرفه ای بهره می‌گیریم تا در غایت بتوانیم خدماتی باکیفیت تقدیم کنیم و رضایت‌مندی مشتریان را برانگیزیم. از این جهت، ارائه‌ی خدمات بهتر در راستای رضایتمندی مشتریان تا تحقق کامل رضایت، از طراحی سایت شرکتی حرفه ای گرفته تا تکمیل صد درصد طرح و انتشار مطالب شما، با حساسیت و دقت زیاد، انجام خواهیم‌داد.

پیام بگذارید

محاسبه‌ی آسان *

سایت ارزان اما کاربردی
سایت ارزان اما کاربردی

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

Call Now Button