سایت

افزونه امنیتی

بخش اسکنر افزونه امنیتی وردفنس

اگر امکانات و قابلیت های افزونه امنیتی وردفنس را مورد بررسی قرار دهید، به این نتیجه خواهید رسید که وردفنس بهترین افزونه امنیتی است. این افزونه دارای بخش فایروال، اسکنر، مسدود کننده، حفاظت از نشر رمز عبور، ترافیک زنده است. افزونه وردفنس در هریک از این بخش ها دارای امکانات و قابلیت هایی است که از این طریق تمامی جوانب امنیتی سایت را بررسی نموده و امنیت سایت وردپرسی را تضمین می کند.

یکی اصلی ترین مزیت های این افزونه مربوط به بخش اسکنر است. بخش اسکنر افزونه امنیتی وردفنس امکانات متمایزی دارد. بخش اسکنر تمامی تم ها، افزونه ها، فایل های اصلی را از نظر کد­های مخرب، نرم افزار های بد، بدسکتور ها، تغییر مسیر های مخرب و نادرست و … مورد بررسی قرار می دهد. شما می توانید به راحتی به کمک این افزونه تمامی آن ها را حذف کنید. به کمک بخش اسکنر این افزونه امنیتی می توانید یک تجزیه و تحلیل از تغییرات روی سایت خود داشته باشید.

افزونه وردفنس فایل های اصلی و افزونه ها را با نسخه های اصلی در مخزن وردپرس مقایسه کرده و تغییرات را به شما گزارش می کند. با بررسی نتایج اسکن می توانید فایل های مغایر را حذف نمایید و امنیت سایت خود را افزایش دهید.

دیگران خوانده‌اند، شما نیز بخوانید...
افزونه امنیتی برای وردپرس

افزونه امنیتی وردفنس و ایمنی محتوای سایت

یکی از مهم ترین مزیت های بخش اسکنر افزونه امنیت وردپرس وردفنس مربوط به تامین ایمنی محتوای سایت است. بخش اسکنر با بررسی کامل فایل های سایت، پست ها و نظرات مربوط به URL های خطرناک و محتواهایی که مشکوک ارزیابی نموده است، امنیت محتوایی سایت شما را بررسی می نماید.

این مساله برای سایت هایی که محتوای زیادی دارند و کاربران نیز در سایت محتوا نشر می دهند می تواند مزیت بسیار بزرگی بوده و در تامین امنیت سایت وردپرسی نقش زیادی داشته باشد. بخش اسکنر افزونه امنیتی وردپرس بررسی می کند که آیا سایت شما برای فعالیت مخرب به لیست سیاه اضافه شده یا نه.

پیام بگذارید

محاسبه‌ی آسان *

سایت ارزان اما کاربردی
سایت ارزان اما کاربردی

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

Call Now Button