سایت

طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی

طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی برای فروش محصولات

ما با طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی می‌توانیم به شما کمک کنیم تا در بازار تجاری کشور ایران و حتی در میان تجار خارجی رقابت سالمی با بقیه فروشگاه‌های اینترنتی دیگر داشته باشید.

اگر تصمیم به فروش محصولات شرکت خود داشته باشیم می‌توانیم با طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی این آرزو را برای خودمان برآورده کنیم.

اگر ما صاحب ایده طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی باشیم می‌توانیم تک‌تک محصولات خود را در این فروشگاه اینترنتی حرفه‌ای به معرض نمایش در مقابل بازدیدکنندگان بگذاریم .

امروز بسیاری از صاحبان شرکت‌ها و فروشگاه‌ها، با طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای خیلی محصولات خود را برای فروش قرار می‌دهند و همین‌طور باید در نظر داشته باشید که بسیاری از مردم نیز امروز بسیار راحت‌تر از بیرون رفتن و به خیابان رفتن از فروشگاه‌های اینترنتی استفاده می‌کنند. شما می‌توانید با طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی به صورت جدی در این عرصه قدم بگذارید و موفق شوید .

طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی
طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی برای رونق فروش

اهمیت طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی

امروز با توسعه‌ی فناوری و ظهور امکانات جدید، سبک زندگی مردم نیز شاهد تحول شده است. رجوع به مغازه‌ها و رفتن به بازارها همچنان رایج هستند، ولی سهم عمده‌ای از خریدهای مردم از طریق فروشگاه‌های آنلاین انجام می‌گیرند. با یک نگاه اجمالی به محبوبیت چند سال گذشته‌ی فروشگاه‌های آنلاین در کشورمان متوجه اهمیت این‌گونه سایت‌ها و کاربردی‌بودن‌شان خواهیدشد.

این‌گونه فروشگاه‌ها در کنار سادگی در استفاده، موجب صرفه‌جویی در وقت مردم هم می‌شوند. همچنین تنوع و حجم زیاد کالاها، عدم نیاز به مراجعه‌ی حضوری، کاهش آلودگی‌های هوا و محیط، امکان مقایسه‌ی هوشمند کالاها و بسیاری موارد دیگر از جمله ویژگی‌ها و نکات مثبت فروشگاه‌های اینترنتی هستند. بنابراین شما می‌توانید با استفاده از این بستر و خرید سایت فروشگاه اینترنتی اقدام به کسب درآمد کنید.

دیگران خوانده‌اند، شما نیز بخوانید...
طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

هم‌چنین اگر شما یک شرکت یا برند هستید، می‌توانید با طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی به کسب و کارتان رونق دهید و آن را بهبود ببخشید.

 

اصول طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی

انتخاب دامنه مناسب

گام اول در طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی، انتخاب عنوان دامنه‌ است. تلاش کنید دامنه‌ای که گزینش می‌کنید در صورت امکان کوتاه بوده و به صورتی باشد که بتوان آن را به راحتی به خاطر سپرد.

استفاده از سیستم فروشگاهی قدرتمند

طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی را به شیوه‌های مختلفی می‌شود اجرا کرد و از فروشگاه‌سازهای مختلفی استفاده کرد. برخی سایت حرفه ای فروشگاهی به صورت کاملاً اختصاصی را ترجیح می‌دهند و برخی استفاده از فروشگاه‌سازهایی نظیر ووکامرس، اپن کارت، مجنتو، پرستاشاپ و… . این امر موجب سردرگمی بسیاری از کاربران شده و پاسخ‌های مختلف از افراد مختلف باعث شده کاربران دید درستی نسبت به هر کدام از این موارد نداشته باشند.

اگر با چند طراح سایت حرفه ای فروشگاهی در این زمینه تماس گرفته باشید از برخی، تمجید از طراحی سایت به صورت اختصاصی و بدگویی نسبت به سیستم‌های فروشگاه‌ساز را شنیده‌اید و از برخی، تمجید از سیستم‌های فروشگاه‌ساز و بدگویی نسبت به طراحی اختصاصی . ولی واقعاً کدام یک از این گفته‌ها صحیح هستند؟

دیگران خوانده‌اند، شما نیز بخوانید...
طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

پاسخ ما با توجه به چندین سال سابقه و تحقیق در این زمینه این است: هر دو!

هر دوی این آیتم‌ها اگر به درستی و با رعایت اصول مورد نیاز انجام شوند، قطعاً شما را به هدف‌تان خواهندرساند. آن‌چه که در این میان مهم است پشتیبانی و امکان به‌روزرسانی سیستم فروشگاهی در سال‌های بعد است.

 

به انتخاب غیرمنطقی دست نزنید

در زمینه‌ی طراحی به صورت اختصاصی اگر شما بتوانید از گروهی استفاده نمایید و یا در صورت امکان به استخدام خود درآوردید که پشتیبانی و به‌روزرسانی فنی سایت را در سال های بعد به عهده بگیرند، طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی می‌تواند گزینه‌ی صحیحی برای شما باشد که امروزه به صورت بسیار محدودی شاهد این اتفاق هستیم؛ در غیر این‌ صورت با صرف هزینه‌ای بالاتر به انتخابی غیرمنطقی‌تر، دست خواهیدیافت.

مزیت چشم‌گیر استفاده از فروشگاه‌سازهایی مانند ووکامرس (طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس)، اپن کارت، پرستاشاپ و… امکان به‌روزرسانی بسیار ساده در سال‌های بعد، برنامه‌نویسی قدرتمند توسط گروهی مجرب، توسعه‌پذیری بالا بدون وابستگی به گروهی خاص، وجود ماژول‌های متنوع و قدرتمند و صدها ویژگی دیگر!!! خیلی از شرکت‌ها امروزه از این سیستم‌های فروشگاهی انتقاد کرده و انگشت اتهام در زمینه‌ی عدم امنیت و بی‌کاربردبودن این سیستم‌ها به سوی‌شان دراز می‌کنند که کاملاً سخنی بی‌منطق و بنیان است. به نظر شما شهرت امری اتفاقی است؟ سیستمی ضعیف و ناکارآمد می‌تواند در سطحی جهانی شناخته شده باشد؟

دیگران خوانده‌اند، شما نیز بخوانید...
طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

ما معتقد هستیم “هر کاری اگر به شکل صحیح انجام گیرد، به‌طور حتم منجر به موفقیت خواهدشد.”

آنچه که امروزه موجب عدم اطمینان به فروشگاه‌سازها مانند ووکامرس و… شده، استفاده از قالب‌های آماده‌ی نال‌شده و با حفره‌های امنیتی است. قابل ذکر است ووکامرس یکی از محبوب‌ترین سیستم‌های فروشگاهی در دنیا است.

مطمئن باشید اگر طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی توسط گروه مجرب و با پشتیبانی مطمئن انجام شود، هیچ مشکلی سایت شما را تهدید نخواهدکرد.

طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی توسط گروه مجرب لایک ایران

تفاوت صفحه‌ی دوم و آخر گوگل

در طراحی سایت ارزان فروشگاهی یک موضوع، مهم است. میزان موفقیت در کسب و کارهای اینترنتی و فروش محصولات، رابطه‌ی مستقیمی با میزان دیده‌شدن آن‌ها در گوگل دارد. این ارتباط به قدری مستقیم است که می‌توان گفت که اگر می‌خواهید در کسب و کار خود به درآمد میلیونی ماهانه برسید، حتماً باید در صفحه‌ی اول گوگل باشید، وگرنه بین صفحه‌ی دوم و صفحه آخر تفاوت زیادی نیست. ما در طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی روی این مهم، تمرکز فراوانی داریم تا شما به مطلوب‌ترین نتیجه دست یابید.

 

پشتیبانی سایت حرفه ای فروشگاهی

در طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی موضوع پشتیبانی یکی از مهمترین مسائل است که در کشور ایران اهمیت چندانی به آن داده نمی‌شود؛ ولی این مهم، جزو یکی از برگ‌های برنده‌ی ما نسبت به سایر شرکت‌ها است؛ چراکه پشتیبانی پس از طراحی پراهمیت‌ترین مسأله در سازمان ماست و همواره ما وظیفه‌ی پشتیبانی از طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی شما را بر عهده خواهیم‌داشت.

پیام بگذارید

محاسبه‌ی آسان *

سایت ارزان اما کاربردی
سایت ارزان اما کاربردی

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

Call Now Button