سایت

افزونه premium seo pack

ساخت نقشه سایت و افزونه premium seo pack

افزونه premium seo pack یک افزونه کاملا حرفه ای است و امکانات متعددی برای ارتقا جایگاه سئو سایت شما دارد. یکی از قابلیت های مفید و تاثیرگذار این افزونه، ساخت اتوماتیک نقشه سایت است. نقشه سایت، یک فایل متنی حاوی تمامی آدرس های سایت شماست. نقشه سایت می تواند شامل انواع اطلاعات از جمله آخرین به روز رسانی ها، اطلاعات متا هر آدرس و … باشد.

افزونه premium seo pack از طریق ساخت نقشه سایت، موتور جستجو گوگل را راهنمایی می کند تا صفحات شما را بهتر شناسایی نماید. نقشه ی سایت کمک می کند موتور های جستجو بسیار سریع از تغییرات سایت و صفحات جدیدی که ایجاد می­کنید، مطلع شود.

افزونه premium seo pack با ساخت نقشه سایت، شانس شما را برای ایندکس شدن افزایش می دهد.

افزونه premium seo pack و ستاره دار کردن مطالب در گوگل
افزونه premium seo pack و ستاره دار کردن مطالب در گوگل

ساخت لینک های داخلی بهینه با افزونه premium seo pack

افزونه premium seo packبه شما کمک می کند تا لینک های داخلی سایت خود را به صورت بهینه بسازید. لینک داخلی صحیح و اصولی می تواند تاثیر زیادی در سئو سایت شما داشته باشد. لینک داخلی لینکی است از یک دامنه به صفحه دیگر همان دامنه.

با افزونه premium seo pack و لینک سازی داخلی، به موتور گوگل کمک می­کنید تا صفحات سایت شما را سریع تر بیابد و ایندکس کند. لینک سازی داخلی بهینه با افزایش زمان بازدید کاربر از سایت و کاهش نرخ پرش، نیز بر ارتقا جایگاه سئو سایت شما تاثیر دارد.

دیگران خوانده‌اند، شما نیز بخوانید...
پرمیوم سئو پک
ساخت لینک های داخلی بهینه با افزونه premium seo pack
ساخت لینک های داخلی بهینه با افزونه premium seo pack

افزونه premium seo pack  و ستاره دار کردن مطالب در گوگل

برای گوگل نظرات کاربران در خصوص شما اهمیت زیادی دارد و یک معیار اساسی در اولویت بندی جستجو است. شما می­توانید با افزونه premium seo pack این امکان را برای کاربران خود به وجود بیاورید که نظرات خود را با تعداد ستاره نسبت به سایت و محتوای سایت شما ثبت نمایند.

گوگل نیز نظرات آنان را بررسی نموده و نظرات را در تعیین جایگاه سئو سایت شما لحاظ می کند. قبل از عرضه این افزونه افزونه های ستاره دار کردن مطلب برای این منظور مورد استفاده قرار می گرفته اند.

پیام بگذارید

محاسبه‌ی آسان *

سایت ارزان اما کاربردی
سایت ارزان اما کاربردی

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

Call Now Button