سایت

سفارش طراحی سایت ارزان

سفارش طراحی سایت ارزان

اگر قصد سفارش طراحی سایت ارزان را دارید، مطالعه این مقاله می تواند برای شما مفید باشد. مقاله شامل نکات ضروری برای مدیریت هزینه های طراحی است.

سفارش طراحی سایت ارزان

اگر می خواهید تا با بهترین قیمت یک سایت برای کسب و کار خود داشته باشید، لازم است تا با اصول سفارش طراحی سایت ارزان آشنا شوید. با رعایت نکاتی خواهید توانست با بهترین قیمت، سایتی با حداکثر کارایی را داشته باشید. چند دقیقه زمان برای مطالعه این مقاله صرف کنید تا شما را با این نکات آشنا نماییم.

قبل از سفارش طراحی سایت ارزان، خواسته های خود را تعیین کنید!

قبل از اقدام به سفارش طراحی سایت ارزان ، بهتر است خواسته های خود را به دقت تعیین کنید. این کار از دوباره کاری ها و هزینه های اضافی به میزان زیادی می کاهد. همچنین دیگر لازم نیست برای امکانات اضافی که نیاز ندارید، هزینه کنید.

مشتریان و مخاطبان هدف را به دقت تعیین کنید. اهداف و برنامه های خود را نیز تعیین کنید. امکانات و قابلیت های مورد نیاز را پیش بینی و فهرست کنید. چند نمونه از سایت های رقبا را نیز حتما ببینید و نمونه ای از سایت ایده آل را بیابید. می توانید در میان نمونه کارهای طراح منتخب نیز بگردید و سایت ایده آل خود را در میان آنها بیابید.

سفارش طراحی سایت ارزان
سفارش طراحی سایت ارزان

در سفارش طراحی سایت ارزان، قابلیت های ضروری را بشناسید

برخی قابلیت ها و مشخصات سایت وجود دارد که حتما باید در سفارش طراحی سایت ارزان مد نظر داشته باشید. برای مثال سایتی که طراحی می کنید، حتما باید ریسپانسیو یا واکنش­گرا باشد. به این معنا که در تمامی دستگاه های هوشمند از جمله گوشی به درستی نمایش داده شود.

دیگران خوانده‌اند، شما نیز بخوانید...
طراحی سایت حرفه ای ارزان

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو از جمله گوگل نیز اهمیت زیادی دارد. در این شرایط اقدامات شما برای قرار گرفتن در اولویت موتورهای جستجو به نتیجه می­رسد. این در حالی است که اگر در مرحله طراحی، این قابلیت ها را مد نظر نداشته باشید، ممکن است هزینه هایی که برای قرار گرفتن در اولویت موتورهای جستجو می کنید، بی نتیجه بماند.

قدم به قدم به سایت مورد نظر خود نزدیک شوید!

اگر بودجه محدودی در اختیار دارید، می توانید برنامه ریزی فاز بندی شده ای برای رسیدن به سایت ایده آل خود داشته باشید. در این شرایط می توانید سفارش طراحی سایت ارزان خود را با حداقل امکانات ضروری شروع کنید و در آینده، سایت خود را ارتقا دهید. اگر این رویکرد را انتخاب کرده اید، حتما از قابلیت توسعه و ارتقا سایت مطمئن شوید و در این خصوص با طراح خود صحبت کنید.

قابلیت توسعه طراحی سایت
قابلیت توسعه طراحی سایت

برای سفارش طراحی سایت ارزان، سایت وردپرسی را در اولویت قرار دهید!

 طراحی سایت می تواند از صفر و با کدنویسی از پایه انجام شود یا این که طراح، با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای آماده، کار طراحی را برای شما انجام دهد. واضح است زمانی که از سیستم های مدیریت محتوای آماده استفاده می شود، هزینه تمام شده بسیار مناسب تر خواهد بود. تا زمانی که مجبور به استفاده از سایت های اختصاصی نیستید، لازم نیست هزینه های گزاف طراحی از صفر را بپردازید و بهتر است از سیستم های مدیریت محتوا استفاده کنید.

دیگران خوانده‌اند، شما نیز بخوانید...
طراحی سایت ارزان با وردپرس

 وردپرس یکی از حرفه ای ترین سیستم های مدیریت محتواست که کاربران زیادی از سراسر جهان دارد. اگر به دنبال سفارش طراحی سایت ارزان هستید، سایت وردپرسی ارزان را در اولویت قرار دهید. سایت های وردپرس حرفه ای ترین طراحی ها را داشته و با بهترین امکانات و قابلیت ها در دسترس شما هستند.

شما می توانید از میان انواع قالب ها ( پوسته و ظاهر سایت)، قالب مورد نیاز خود را انتخاب کنید یا این که با مقداری هزینه بیشتر، قالب یا ظاهر سایت را به صورت اختصاصی برای خود طراحی کنید. سایت های وردپرسی با هزینه معقولی ارتقا می یابند و قابلیت توسعه دارند.

برای یادگیری مدیریت سایت زمان بگذارید!

پس از این که سفارش طراحی سایت ارزان را ثبت نمودید و طراحی سایت شما انجام شد، لازم است مدیریت سایت را در دست بگیرید. هر چه در مدیریت سایت توانمندتر باشید، نیاز کمتری به استفاده از خدمات شرکت های طراح خواهید داشت. در نهایت در هزینه های شما به میزان زیادی صرفه جویی خواهدشد.

اگر به دنبال مدیریت هزینه ها هستید، بهتر است برای آموزش و ارتقا توانمندی های خود در زمینه مدیریت سایت نیز برنامه ریزی کنید. از جمله مزیت های وردپرس این است که مدیریت و کار با آن پیچیدگی زیادی ندارد. از طرفی فایل های آموزشی زیادی به صورت رایگان بر روی سایت های مختلف در اختیار شماست که می توانید از آنها استفاده کنید.

دیگران خوانده‌اند، شما نیز بخوانید...
طراحی سایت وردپرسی ارزان قیمت
مدیریت سایت
مدیریت سایت

طراح سایت را به دقت انتخاب کنید!

نکته مهمی که در سفارش طراحی سایت ارزان وجود دارد، این است که باید نهایت دقت را در انتخاب طراح داشته باشید. طراح هایی را انتخاب کنید که تجربه و تخصص کافی را داشته و با قیمت منصفانه ای کار طراحی را انجام می دهند. در انتخاب طراح سایت نکات زیر را در نظر بگیرید:

  • نمونه کارهای قبلی طراح را به دقت بررسی کنید. پس از حصول اطمینان از مهارت طراح، سفارش خود را ثبت کنید
  • مطمئن شوید که طراحی سایت مطابق با نیاز و خواسته های شما انجام خواهد نمود.
  • طراحانی را انتخاب کنید که علاوه بر ایجاد سایت، پشتیبانی و آموزش مدیریت سایت را نیز به صورت رایگان یا با قیمت مناسب ارائه می نمایند.
  • از مشتریان قبلی در خصوص کیفیت خدمات و پشتیبانی طراح منتخب خود پرس و جو کنید.

پیام بگذارید

محاسبه‌ی آسان *

سایت ارزان اما کاربردی
سایت ارزان اما کاربردی

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

Call Now Button