سایت

آموزش انتشار مطلب بهینه برای گوگل

مشتری عزیز، سلام

خدمات سئوی داخلی سایت شما با حساسیت فراوان انجام و به پایان رسیده است.

1- بهینه‌سازی تصاویر مهم سایت برای گوگل ، 2-  نصب افزونه یواست و تنظیمات آن ، 3- ثبت سایت در گوگل‌ وبمستر تولز و ایجاد نقشه‌ی سایت جهت ایندکس بهتر مطلب توسط گوگل ، 4- آنالیز عبارات کلیدی سایت و تنظیم متاتگ‌ توضیحات و کلمات کلیدی و عناوین صفحه اصلی و دسته‌بندی‌ها ، 5- ایجاد لینک‌های هوشمند و اتوماتیک در میان متن پست‌ها ، 6- افزایش سرعت لود سایت از جمله مواردی است که برای سایت شما انجام شده است.

سایت شما اکنون در لیست راستی‌آزمایی گوگل (الگوریتم گوگل سندباکس) قرار می‌گیرد. این راستی‌آزمایی بستگی به شانس شما بین 1 تا 9 ماه طول می‌کشد. سندباکس ابتکار گوگل است تا سایت‌های ضعیف و اسپم که قصد دارند با نقض قوانین گوگل رتبه‌ی خود را ارتقا دهند، نتوانند رتبه بالایی کسب کنند.

شما می‌تونید از این دوره‌ی «گوگل سندباکس» استفاده کنید و محتوای سایت را بهبود ببخشید و بر روی عبارات کلیدی کم‌رقابت (عبارات چهار و پنج کلمه‌ای) کار کنید تا گوگل کیفیت سایت شما را مطلوب ارزیابی کند.

از امروز مطالبی با حداقل 1500 و حداکثر 3000 کلمه تولید و در فواصل زمانی معین و منظم (حداقل هفته‌ی یک پُست) طبق آموزش ویدئویی که در این صفحه ذخیره می‌کنید منتشر کنید تا سایت شما به توفیق الهی در صفحه‌ی اول گوگل با دیگران به رقابت بپردازد و هر روز شاهد ورودی‌های فراوانِ مشتریان‌تان باشید.

سایت ارزان اما کاربردی
سایت ارزان اما کاربردی

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

Call Now Button