سایت

آنچه طراحان سایت به شما نمی‌گویند

*شما به عنوان مشتری، برای طراحی سایت چند نکته‌ی بسیار مهم را باید مد نظر داشته باشید  :*

 

1-  طبق پژوهش انجام‌شده از سوی تیم لایک ایران، 85 درصد از مشتریانی که برای سئوی سایت یا رفع اشکال سایت نزد ما میان، کسانی هستن که استانداردهای الگوریتم‌های گوگل در ساختار سایت‌شون اصلاً رعایت نشده.

متأسفانه موارد فراوان دیده شده که طراح برای نپرداختن هزینه‌ی قالب، قوانین مارکت‌های وردپرس رو دور زده و از قالب‌های آماده‌ای استفاده کرده‌اند که لایسنس فعال‌سازی ندارن. در آینده، مشتری برای ارتقای سایتش، متوجه این موضوع می‌شه.

 

2-  اگر هاست و دامین تهیه نکردین، مراقب باشید که *حتماً به نام خودتون ثبت بشه* که در سال‌های بعد، اگه طراح در دسترس نبود، خودتون هم بتونید تمدیدش کنید و همچنین از هزینه‌ی خرید هاست و دامین هم مطلع باشین.

 

3-  الآن ۸۰ درصد سایتهای معروف دنیا به دلیل انعطاف‌پذیری، بروزرسانی مداوم و پایداری، ساختار سئو برای گوگل، کارایی بالا، ابزارهای مدیریت آسان و… از مدیریت وردپرس استفاده می‌کنن! هسته‌ی وردپرس، برای آمریکاست و چندماه یکبار، بدون نیاز به اقدامی، آپدیت می‌شه! خیلی از قالب‌های ایرانی که طراحان عزیز ما اجرا می‌کنن، بعد از چند سال، دیگه وقت صرف آپدیت کدهای قالب نمی‌کنن (یعنی کدهای قالب رو بروزرسانی نمی‌کنن). اینجاست که با یک آپدیت هسته‌ی وردپرس از آمریکا، می‌بینید که سایت در اصطلاح برنامه‌نویسان با صفحه‌ی مرگ یا کفن سفید مواجه می‌شه. (و مجبورید از نو دنبال یک طراح و طراحی قالب جدید باشید.) مثلاً آقای کاسه‌گری که یکی از بهترین برنامه‌نویسان کشور هست ادعا می‌کنه سایتی طراحی کرده که تا هفت سال دچار مشکل نشده.

طراحان این موضوع رو همیشه مخفی می‌کنن. *ما برای این مسأله، ترفند و برنامه‌ی ویژه داریم که هیچ‌وقت سایت شما از دسترس خارج نشه.*

 

4-  ما از جدیدترین و پیشرفته‌ترین نرم‌افزارهای طراحی وب حال حاضر دنیا، یعنی *نرم‌افزار ویژوال کامپوزر یا نرم‌افزار المنتور* استفاده می‌کنیم تا سایت در آینده به راحتی و کم‌ترین هزینه، قابلیت ارتقا و توسعه داشته باشه! می‌تونین درباره‌ی این دو نرم‌افزار در اینترنت تحقیق کنین.

 

5-  برای بازدیدکننده و مهم‌تر از همه گوگل، *هیچ‌چیز حائز اهمیت‌تر از سرعت لود صفحات سایت نیست.* خودتون هم طبق سایت جهانی سرعت‌سنجی جی‌تی‌متریکس، می‌تونین سرعت سایت‌ها رو بسنجید. ما متخصص کار با جی‌تی‌متریکس هستیم و سرعت سایت رو تا نزدیک به صد درصد افزایش می‌دیم.

 

6- مراقب باشید برای انجام خدمات سئو (بهینه‌سازی برای گوگل)، طراح یا سئوکار شما به هیچ وجه از روش‌های تقلبی که سایت شما سریع به صفحه‌ی اول گوگل بیاد، استفاده نکنه. در این صورت بعد از مدتی، سایت شما در اصطلاح گوگل «پنالتی» می‌شه (افت می‌کنه یا از نتایج حذف می‌شه). *ما از جدیدترین الگوریتم‌های گوگل و طبق توصیه‌ی کارشناسان گوگل و سایت جهانی موز، سئوی سایت شما رو انجام می‌دیم.*

سایت ارزان اما کاربردی
سایت ارزان اما کاربردی

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.

Call Now Button