قابلیت جدید واتساپ چیست؟

واتس آپ قابلیت مشاهده به روز رسانی های وضعیت در لیست چت را برای برخی از آزمایش کننده های بتا اندروید اضافه کرد.

طبق گزارش‌ها، واتس‌آپ امکان مشاهده به‌روزرسانی‌های وضعیت در فهرست چت را برای برخی از آزمایش‌کنندگان بتا منتشر کرده است. بر اساس این گزارش، گفته می‌شود که این ویژگی جدید با نسخه بتا واتس‌اپ برای اندروید نسخه ۲.۲۲.۱۸.۱۷ عرضه شده است. ظاهراً این ویژگی قبلاً در دست توسعه بود. گفته می‌شود که این ویژگی جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا برای مشاهده به‌روزرسانی وضعیت، روی تصویر نمایش مخاطب در لیست چت کلیک کنند. این گزارش همچنین تاکید می کند که ویژگی جدید را می توان با بی صدا کردن همه به روز رسانی های وضعیت غیرفعال کرد.

بر اساس گزارش ردیاب ویژگی‌های واتس آپ WABetainfo، پلتفرم پیام‌رسانی فوری نسخه بتای واتس آپ برای اندروید نسخه ۲.۲۲.۱۸.۱۷ را برای برخی از آزمایش‌کنندگان بتا منتشر کرده است. طبق گزارش‌ها، واتس‌آپ در نسخه آزمایشی جدید این قابلیت را برای کاربران اضافه کرده است که به‌روزرسانی‌های وضعیت را از مخاطبین خود در لیست چت مشاهده کنند.

طبق گزارش‌ها، پلتفرم پیام‌رسانی متا، به کاربران اجازه می‌دهد تا روی تصویر نمایش مخاطب کلیک کنند تا مستقیماً به‌روزرسانی‌های وضعیت خود را در لیست چت مشاهده کنند. در این گزارش همچنین اشاره شده است که این ویژگی را می‌توان با بی‌صدا کردن تمام به‌روزرسانی‌های وضعیت در برنامه WhatsApp for Android غیرفعال کرد. طبق این گزارش، این ویژگی می‌تواند در هفته‌های آینده برای آزمایش‌کنندگان بتا بیشتری عرضه شود. این گزارش اضافه کرد که انتظار می رود نسخه بتای فوق نیز در آینده برای iOS منتشر شود. واتس آپ هنوز به طور رسمی جدول زمانی انتشار این ویژگی را اعلام نکرده است.

دیگران خوانده‌اند، شما نیز بخوانید...
کشف محققان درباره نحوه بهبود بافت‌های آسیب دیده

اخیراً، پلتفرم پیام‌رسانی فوری اپلیکیشن بومی واتس آپ ویندوز را منتشر کرده است. این شرکت همچنین نسخه بتا برنامه بومی را برای کاربران مک منتشر کرده بود. این شرکت ادعا می کند که برنامه بومی ویندوز قابلیت اطمینان و سرعت را افزایش می دهد.

طبق گزارش قبلی، واتس آپ شروع به عرضه نسخه بتا این برنامه برای اندروید با قابلیت لغو حذف پیام کرده است. کاربران می توانند پیام هایی که به طور تصادفی حذف شده اند را بازیابی کنند.

منبع: نبض فناوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button