قوانین و مقررات (یک همکاری صمیمانه و لذت‌بخش)

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۲۸

شما با مطالعه‌ی تعهدات، به طور کامل، متوجه خواهیدشد که در آینده، چه سایتی و با چه ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی برای شما طراحی خواهدشد. آنگاه تصمیم شما قطعاً پشیمان‌کننده نخواهدبود. برای مشاهده‌ی تعهدات ما و شما، روی ادامه مطلب کلیک کنید.

.

تعهدات ما و شما

یک همکاری صمیمانه و لذت‌بخش

.

تعهدات طراح


۱- اجرای تمام امکانات درخواستی

طراح متعهد است تمام موارد و امکانات درخواستی مشتری که « قبل از شروع پروژه » به صورت کتبی برای وی ارسال می‌شود و همچنین تمام مزایای ذکرشده در صفحه‌ی اصلی سایت، به عنوان سایت حرفه‌ای و پیشرفته و اختصاصی را اجرا کند.


۲- شروع طراحی سایت بدون دریافت هزینه

طراح متعهد است طراحی سایت را بدون دریافت هزینه، شروع و تکمیل نماید. اما اگر مشتری از قبل، هاست و دامین را تهیه نکرده، با دریافت هزینه‌، آن را طی مشورت با مشتری و البته به نام مشتری ثبت نماید تا امکان بارگزاری سایت وجود داشته باشد.


۳- پشتیبانی همیشگی رایگان

طراح متعهد است پشتیبانی دائمی و همیشگی رایگان از سایت به عمل آورده و هیچ‌گونه نقص فنی از‌جمله خطا در انتقال اطلاعات فرم‌های ارتباط، خطا در مدیریت محتوا، مشکل در ارسال جواب ایمیل به بازدیدکنندگان و خطاهای مربوطه واجد سایت نشود، به جز مشکلات نادر که ممکن است از سمت هاست و یا هک سایت پیش بیاید.

 

.

.

تعهدات مشتری


۱- تحویل محتوای سایت

مشتری متعهد است تمام اطلاعات اولیه مانند محتوا، لوگو، تصاویر، مطالب، اطلاعات و غیره برای کاربرد در پروژه را ترجیحاً قبل از شروع پروژه و نهایتاً تا ۳ روز قبل از تاریخ اتمام پروژه، در اختیار طراح قرار دهد. در صورت عدم تحویل محتوا، طراح تعهدی بر تحویل به موقع سایت ندارد.


۲- تغییر در وضعیت سفارش

مشتری متعهد است هرگونه درخواست برای تغییر در وضعیت سفارش پس از شروع خدمات، به‌عنوان شخصی‌سازی تلقی می‌گردد و هزینه‌ی شخصی‌سازی را بنابر مدت زمان کاری و نوع خدمات درخواستی را طبق برآورد طراح، پرداخت نماید.


۳- بیان اصلاحات سایت

مشتری متعهد است بعد از تکمیل و نمایش سایت از سوی طراح، سایت را بررسی نموده و حداکثر طی ۲۴ ساعت، تمام اصلاحات و تغییرات احتمالی را یکجا با شماره‌گذاری، لیست نموده و برای طراح ارسال نماید.

گفتگوی زنده با ما

)
    is typing...

    شماره همراه خود را وارد کنید تا یکی از اپراتورهای ما به شما کمک کند.

    آغاز گفتگو لغو